7. Geleneksel SEYAHAT Temalı 23 Nisan Çocuk Resim Yarışması

resim yarışması

23 NİSAN ÇOCUK RESİM YARIŞMASI TEMASI

Nereye seyahat etmeyi hayal ediyorsun?

YARIŞMA KURALLARI

– Yarışmaya 5-12 yaş arası çocuklar katılabileceklerdir.

– Her çocuk yarışmaya sadece 1 resimle katılabilir.

– Yarışmada kullanılacak resim tekniği ve boyutu serbesttir.

– Yarışma sonucu 23 Nisan 2023 tarihinde İşim Gücüm Gezmek ve Hale Sargın sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacaktır.

Resimleri nasıl göndereceksiniz?

– Yapılan resmin fotoğrafını çektikten sonra bu fotoğrafı ve ek olarak çocuk ve elinde yapmış olduğu resimle beraber çekilmiş bir fotoğrafının da sezenozek844@gmail.com mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.  Yani bize 2 fotoğraf gönderiyor olacaksınız. Maile çocuk adı-soyadı, yaşı ile beraber velinin adı soyadı, ev adresi ve telefon bilgileri de yazılmalıdır. ( Deprem bölgesindeki çocuklar için istisnai durum söz konusudur. O bölgeden bizimle işbirliği yapan gönüllü dostlarımızın işini kolaylaştıracak çözüm sunulacaktır.)

– Ressam jürilerimiz çocukların yaşlarına göre ne resimler yapabilecekleri, ne çizgiler kullanabilecekleri konusunda oldukça uzmanlar. Gönderilen resimde bir yetişkin müdahalesi gördüklerinde puanlamaları ne yazık ki düşük olacaktır.

– Resmin fotoğrafını çocuğun anne ya da babası gönderebilir. ”Komşunun oğlu, dayımın kızı yaptı.” diyerek gönderilen resimler kabul edilmeyecek. Deprem bölgesindeki çocuklar için istisnai durum söz konusudur.

– Resimler e-posta aracılığı ile bize ulaştığında bizden e-postanızın bize ulaştığına dair bir mail alacaksınız. Gönderdiğiniz tarihten sonra 3 gün içinde bizden bir mail almadıysanız bilinki mailiniz bize ulaşmamıştır.

HEDİYE:

Bu sene de yarışmaya resim gönderen her çocuğa yine irili ufaklı hediye göndermeyi hedefliyoruz. Yarışmaya ürün sponsoru arayışımız devam ediyor. Bireysel ya da kurumsal olarak sponsor olmak isterseniz editor@isimgucumgezmek.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgili aileler,  her çocuğa hediye vereceğiz diye bir garanti ne yazık ki veremiyoruz. Dereceye girenlere kesinlikle hediye vereceğiz fakat elimizdeki hediye sayısına göre dereceye giremeyen çocuklarımıza rastgele hediye göndereceğiz. Lütfen ‘hediye göndermediniz’ diye sitem etmeyiniz. İnanın hediye sponsoru bulmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Başvuru için son gün 13 Nisan 2023

Yarışma tamamlandıktan sonra, yarışmaya katılan bütün resimler internet sitemde ve youtube kanalımda yeralıyor olacak.

Bu yarışmaya katılım için gönderdiğiniz fotoğrafların aynı zamanda Hale Sargın’ın sosyal medya hesaplarında bu sene ve önümüzdeki senelerde bu yarışmamın duyurusunda kullanılmasına izin vermiş sayılırsınız.

Çocukların hayallerini büyük ve canlı tutmamızın geleceğimizi nasıl etkileyeceğini anlatan önemli bir videoyu da ayrıca sizinle paylaşmak istiyorum. Bu sadece bir resim yarışması değil aslında geleceğimizi de güzelleştirmek için atılan tohumlardan biri.

Tüm çocuklarımıza bol şans!
Resimleri heyecanla bekliyor olacağız.
Hale Sargın
2020’de düzenlediğimiz yarışmaya resim gönderen çocukların resimlerini görmek için TIKLAYINIZ

1 Yorum. Yeni Yorum

  • Bu hayatım boyunca en büyük hayalim Afrika’ya gitmek böyle bir yarışma olduğunu görünce hemen katılmak istedim ve çizdim elimden geleni yaptım umuyorum ki beğenirsiniz beğenirseniz de beğenmesenizde şimdiden teşekkürler ediyorum

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir