Kiralık araçlar, her geçen gün daha çok kişi tarafından tercih ediliyor. Periyodik bakımlarından kaskosuna aracın binbir türlü sorunu ile uğraşmak için vakti olmayanlardansanız araç kiralama yönteminden yararlanabilir; Enterprise rent a car’ı seçerek konforlu bir araç kiralama deneyimi yaşayabilirsiniz.
Satın alma işlemine nazaran gerek kısa vadede gerekse de uzun vadede kiralık araçlardan yararlanarak büyük avantajlar elde edebilirsiniz. Kiraladığınız aracı dilediğiniz zaman değiştirme imkanına sahip olmak konfor bakımından önemli bir detay. Olası kaza durumunda aracın tamiri yapılana kadar benzer özelliklere sahip olan başka bir kiralık araç tarafınıza temin ediliyor. Böylece hayatınızın akışında herhangi bir aksama yaşanmıyor. Şehir içi kullanımın yanı sıra şehirlerarası yolculuklarda da kiralık araç hayat kurtarıcı olabiliyor. Özellikle uçak yolculuğu yaptıktan sonra şehir içinde daha hızlı ulaşım sağlayabilmek için güvenilir bir rant a car firması ile iletişime geçebilirsiniz. Havalimanından kiraladığınız bir araç ile anlaştığınız süre boyunca şehri rahatlıkla gezebilir, işlerinizi tamamladıktan sonra ise yine havalimanında aracı teslim ederek yolculuğunuzu keyifle tamamlamanın tadını çıkarabilirsiniz. Enterprise, şehirlerarası rent a car hizmetleri ile oldukça güçlü bir hizmet ağına sahiptir.
Hesaplı ve Konforlu Bir Tercih Yapmalısınız
Hayatı kolaylaştırmanıza yardımcı olan araba kiralama hizmetlerinden yararlanırken ideal seçenekleri dikkatli araştırmalısınız. Deneyimli ve güvenilir bir kiralama firmasını tercih ederek yolculuğunuzu keyfe dönüştürebilirsiniz. Doğru bir firma ile çalışarak, araç filosu içerisinden ihtiyaçlarınıza olduğu kadar bütçenize de uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz.
Amacınız sadece ucuz araç kiralama olmamalı. Kilometresi düşük ve bakımları düzenli olarak yapılmış bir araç ile daha güvenilir bir yolculuk yapabilirsiniz. Tercih edeceğiniz aracın özellikleri de size uygun olmalı. Araç kiralama hizmeti almadan önce ihtiyacınız olan aracın özelliklerini belirlemenizde yarar bulunuyor.
Araç Kiralama İşlemlerinde Teslim Noktalarına Dikkat Etmelisiniz!
Zamanınız değerli; o nedenle oto kiralama hizmeti alırken de olabildiğince hızlı davranmak istiyorsunuz; haklısınız. Bu noktada aracı teslim almadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar daha hızlı sonuç almanıza yardımcı olabilir. Araç kiralama için yaş sınırı bulunmaktadır. Araçların özelliklerine göre bu yaş sınırı 21, 25 ya da 27 şeklinde değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca yaş sınırının yanı sıra ehliyet için de bir sınır mevcut. Araç kiralama hizmetlerinde, sürücünün en az bir yıllık ehliyet sahibi olması gerekir. Araç kiralama işlemlerinde ödeme yapmadan önce aracı teslim almak istediğiniz ve teslim etmek istediğiniz noktaları da net bir şekilde belirlemeniz şart. Standartlarınıza uyum sağlayan, bütçenize uygun bir kiralık araba bulabilmek için geniş bir filoya sahip araç kiralama şirketi ile temasa geçmeniz de; işlem hızınızı artıracak bir etmendir. Müşterileri için güvenli ve hızlı çözümler üreten Enterprise’da farklı donanımlara sahip yüzlerce araç sizi bekler; size ise sadece seçmek kalır… Üstelik aynı şehirde bile farklı noktalarda aracı teslim alma ya da teslim etme imkanı veren Enterprise; aracınızı farklı şehirlerde de teslim etme avantajı sunar.

Sorunsuz Bir Araç Kiralama Deneyimi Arayanlara….
85 ülkede 9 bin ofisi bulunan Enterprise, araç kiralama hizmeti ile müşterilerine sorunsuz konfor sağlamayı hedefliyor. Deneyimi ile istediğiniz aracı kısa süre içinde kiralamanıza yardımcı olurken ihtiyaç duyduğunuz zaman destek hizmetleri ile de yanınızda olmayı vadediyor. Sedan, hatchback, SUV, MPV ya da istediğiniz bir ticari araç… Farklı boyut ve kapasitelere sahip alternatifler ile manuel, otomatik vites, benzinli ya da dizel araba seçeneklerini Enterprise’ın geniş araç filosunda bulabilirsiniz. Kiralayacağınız araçların; ÖTV ve KDV’si Enterprise tarafından ödenirken, kasko ve trafik sigortasını yine firma üstlenir.
Enterprise’ın web sitesinden de pratik bir şekilde araç kiralama hizmeti alabilmeniz mümkün. Kısa süreli kiralamaların yanı sıra dilerseniz uzun süreli kiralama hizmetlerini de değerlendirebilir; farklı fiyat avantajlarını ve kampanyaları gözden geçirebilirsiniz. Oto kiralama konusunda tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitede olan Enterprise’da konforlu bir araç kiralama deneyimi sizi bekliyor.

Detaylı bilgi almak için: https://www.enterprise.com.tr/

1 Yorum

  • Can Sander
    Posted Ekim 13, 2018

    Güzel bir makale, teşekkürler.

Yorumunuz