5. Geleneksel Çocuk Resim Yarışması

Resim Yarışması

23 NİSAN ÇOCUK RESİM YARIŞMASI TEMASI

Covid-19 dünyamızı terkedince nereye seyahat etmek istersin?

YARIŞMA KURALLARI

– Yarışmaya 3-12 yaş arası çocuklar katılabileceklerdir.

– Her çocuk yarışmaya sadece 1 resimle katılabilir.

– Yarışmada kullanılacak resim tekniği ve boyutu serbesttir.

– Yarışma sonucu 23 Nisan 2021 tarihinde İşim Gücüm Gezmek ve Hale Sargın sosyal medya hesapları üzerinden açıklanacaktır.

Resimleri nasıl göndereceksiniz?

– Yapılan resmin fotoğrafını çektikten sonra bu fotoğrafı ve ek olarak çocuk ve elinde yapmış olduğu resimle beraber çekilmiş bir fotoğrafının da editor@isimgucumgezmek.com mail adresine gönderilmesi gerekmektedir.  Yani bize 2 fotoğraf gönderiyor olacaksınız. Maile çocuk adı-soyadı, yaşı ile beraber velinin adı soyadı, ev adresi ve telefon bilgileri de yazılmalıdır.

– Resmin fotoğrafını çocuğun anne ya da babası gönderebilir. ”Komşunun oğlu, dayımın kızı yaptı.” diyerek gönderilen resimler kabul edilmeyecek.

– Resimler e-posta aracılığı ile bize ulaştığında bizden e-postanızın bize ulaştığına dair bir mail alacaksınız. Gönderdiğiniz tarihten sonra 3 gün içinde bizden bir mail almadıysanız bilinki mailiniz bize ulaşmamıştır.

HEDİYE:

Bu sene de yarışmaya resim gönderen her çocuğa yine irili ufaklı hediye göndermeyi hedefliyorum. Yarışmaya ürün sponsoru arayışım devam ediyor. Bireysel ya da kurumsal olarak sponsor olmak isterseniz benimle iletişime geçebilirsiniz.

Sevgili aileler,  her çocuğa hediye vereceğiz diye bir garanti ne yazık ki veremiyorum. Dereceye girenlere kesinlikle hediye vereceğiz fakat elimizdeki hediye sayısına göre dereceye giremeyen çocuklarımıza rastgele hediye göndereceğiz. Lütfen ‘hediye göndermediniz’ diye sitem etmeyiniz. İnanın hediye sponsoru bulmak için elimden gelenin en iyisini yapıyorum.

Başvuru için son gün 13 Nisan 2021

Yarışma tamamlandıktan sonra, yarışmaya katılan bütün resimler internet sitemde ve youtube kanalımda yeralıyor olacak.

Çocukların hayallerini büyük ve canlı tutmamızın geleceğimizi nasıl etkileyeceğini anlatan önemli bir videoyu da ayrıca sizinle paylaşmak istiyorum. Bu sadece bir resim yarışması değil aslında geleceğimizi de güzelleştirmek için atılan tohumlardan biri.

Tüm çocuklarımıza bol şans!
Resimleri heyecanla bekliyor olacağız.
Hale Sargın
2020’de düzenlediğimiz yarışmaya resim gönderen çocukların resimlerini görmek için TIKLAYINIZ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir