Bisiklet Yolculuğuma Destek Olur musun?

GÜNEY AMERİKA BİSİKLET YOLCULUĞUM İÇİN MADDİ DESTEK ARIYORUM! Destek olur musun?

16 ay önce ayak basmıştım Güney Amerika’ya. Brezilya, Paraguay, Arjantin ve Uruguay’dan sonra şimdi yolculuğuma Şili’de devam ediyorum. Kendi imkanlarımla, çiftliklerde gönüllü çalışarak, yerel kişilerin evlerinde yada çadırımda konaklayarak ve otostopla tek başıma yol alıyorum ve gördüğüm/yaşadığım her deneyimi belki birilerine ilham olur düşüncesiyle paylaşmaya çalışıyorum. Yolculuğumu takip edip yollara düşenleri, hayallerini gerçekleştirenleri görmek ise bu yolculuktaki en büyük mutluluklarımdan biri oldu.

Herşey hayal etmekle başlıyormuş ve hayal etmeye devam etmekle, bu yolculuk bana bunu öğretti. Güney Amerika’da yol almak benim bir hayalimdi ama son hayal değil! Uzun zamandır içimde bağıran başka bir hayalim daha var “Bisikletle yolculuğuma devam etmek
Yolculuğum sırasında kiralayarak yada ödünç aldığım bisikletlerle yaptığım kısa gezilerde pedallarken bu hayali daha fazla susturamayacağımı, aslında “susturmamam” gerektiğini anladım.

Yaptığım araştırmalar sonrası bisiklet ve bisikletle seyahat etmek için gerekli malzemeleri kendi imkanlarımla satın almanın benim boyumu aştığını gördüm. “Param çıkışmıyor” deyip vazgeçmek istemedim. Bu konuda desteğinize ihtiyacım var! Az yada çok tüm bireysel ve kurumsal desteklere açığım, tutarın hiç bir önemli yok, her 1 Lira bile benim için çok önemli. Destek veren kişi ve kurumların isimlerini/logolarını web sitemde yayınlayabilir, sosyal medyada duyurularını yapabilirim. Maddi manevi destek verecek herkese tek tek teşekkür ederim.

Hepimizin hayallerinin gerçek olması dileğiyle!

Hale 🙂

EFT YADA HAVALE İLE

BANKA : GARANTİ BANKASI
Hesap No: 723-6660544 Metro/Mecidiyekoy
IBAN: TR58 0006 2000 7230 0006 6605 44
İSİM: HALE SARGIN
PAYPAL: halesargin@gmail.com

PAYPAL İLE DESTEK OLMAK İÇİN RESME TIKLAYIN

paypal

Category: Bisiklet
Tags: Bisiklet

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir