Ukrayna Lviv’e gidiş-dönüş uçak bileti kazanmak ister misiniz?

Hayat sana güzel!” , ”Ben de senin gibi gezmek istiyorum”, ”Beni de gezdirsene” diyenler toplanın hele ? Sizi havalara uçuracak bir çekilişimiz var. 1 kişiye çift kişilik Ukrayna‘nın kültür başkenti Lviv‘e uçak bileti hediye ediyoruz ✈ Hem de biliyor musunuz Unesco Dünya Mirası listesinde yeralan Lviv’e gitmek için ne vizeye ne de pasaporta ihtiyacınız var! Çipli yeni kimlik kartlarıyla ülkeye giriş yapabilirsiniz. Buda bu destinasyonu seçmiş olmamızın en büyük nedenlerinden biri elbette ?

Heyecanlar doruktaysa hemen çekilişe katılmak için gerekli şartları yazıyorum.

Çekiliş instagram profilim @halesargin ‘da  ve İşim Gücüm Gezmek facebook sayfamda gerçekleşiyor. Her iki taraftan da katılarak şansınızı arttırabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için öncelikle aşağıdaki linkten Artıway‘e üye olmanız gerekiyor.

www.artiway.com.tr/isimgucumgezmek

(Bu link üzerinden üye olunmaması durumunda , diğer şartları yerine getirmiş olsanız dahi katılımınız geçerli sayılmayacak)

Üye olma adımını tamamladıysanız instagram ve facebook için katılım şartları şu şekilde devam ediyor.

Instagramdan katılacaklar için:

@halesargin profilimde buradaki ile aynı olan çekiliş görselinin altına en az 3 arkadaşınızı etiketlemeniz ve benim profilimi ve @artiwaytr profilini takip etmek.

Facebooktan katılacaklar için:

Buradaki ile aynı  olan çekiliş görselinin altına en az 3 arkadaşınızın ismini etiketlemek, İşim Gücüm Gezmek ve Artıway facebook sayfalarını beğenmek

Facebook için bonus: Çekiliş iletisini facebookta paylaşanların şansları ikiye katlanıyor.

Yukarıdaki şartlardan birini yerine getirmemiş kişiler çekilişe katılma hakkına sahip olamayacaklar. Kazananın Artıway’e üye olmaması durumunda hakkı yanacaktır.

Çekilişle ilgili bilinmesi gerekenler

∼ Çekiliş 25 Temmuz’da başlayıp 1 Ağustos’ta son bulacaktır. 2 Ağustos’ta sosyal medya hesaplarımda yapılacak canlı yayında kazanan belirlenecektir.

∼ Bilet, 10 Eylül 2017 – 1 Mayıs 2018 arasındaki ( Yılbaşı, bayram gibi önemli günler hariç)  İstanbul – Lviv çift kişilik gidiş – dönüş uçak biletidir.

∼ Konaklama, yemek  ve  yolculuk için gerekli diğer ihtiyaçlar kazanan kişiye aittir.

Katılan herkese bol şans! ☘

Category: Duyuru
Tags: Duyuru

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir