Herkes için YOGA – Afyon Yoga ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Afyon Yoga ve Sağlıklı Yaşam Merkezi

Sevgili dostlar,

Yolculuğumu takip eden sizleri hem zihinsel hem de fiziksel sınırları aşacağımız bir yolculuğa çıkarmak istiyorum.

Sizlere bolca ilham vermek, oturduğunuz yerlerden kaldırıp izleyici konumundan aktif hale getirmek için aklımda deli projeler var!  🙂

Hepsini teker teker sizinle paylaşıyor olacağım 😉

Türkiye’nin farklı yerlerinden bir çok yoga merkezinin dahil olduğu ilk projemde sizi yogayla tanıştırıp, sizlere yoga dersleri hediye edeceğim.

Neden ilk olarak yogayı seçtim ve size de bulaştırmak istiyorum biliyor musunuz? Çünkü yoga, içimizi umut ve iyimserlikle doldurur. Bu hayat karmaşasında bunlara fazlasıyla ihtiyacımız var.

Yoga, Sanskritçe’de birleşmek, bir araya getirmek anlamlarına geliyor. Bu yoga projesi de tam olarak birleşmek için bir çağrı, bir araya gelmek için tatlı bir neden olsun!

Projeye destek olan her bir yoga merkezine teşekkürlerimi iletiyorum öncelikle. Sizden aldığım güzel ve olumlu enerji sayesinde daha çok kişinin hayatına yogayı sokmuş olacağız.

İlk olarak AFYON ilinde yaşayanlar için çekilişe başlıyoruz.

@afyonyoga kapılarını bizlere açıyor ❤? Çekilişle 2 kişiye 1 aylık yoga dersi ve 2 kişiye 1 aylık pilates dersi hediye ediyoruz.

26 Ocak 2018 saat 23.59’e kadar instagram hesabımda (@halesargin) bu yazıda yeralan aynı fotoğrafa ulaşarak çekilişe katılabilirsiniz.

Şimdiden hepinize bol şans diliyorum ? ☘

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir