Kıyas Yaparak En Ucuz Uçak Bileti: Turna.com

Türkiye’nin tüm havayolu firmaları ve yurt dışı merkezli yüzlerce firmanın tüm seçeneklerini kıyaslayarak en ucuz uçak biletini yakalamak üstüne de tekrar tekrar puan kazanarak yeni uçuşları bedavaya getirmek için bir site: Turna.com

Diyelim ki İstanbul – Amsterdam ucuz uçak bileti arıyoruz. Tek tek on tane firmanın web sitesinden fiyatları ve şartları kontroll etmek ya da acente acente dolaşmak devri tarih oluyor. Turna’da istediğimiz tarihleri seçtikten sonra karşımıza o hat üzerindeki onlarca seçenek, fiyat ve saat sırasına göre diziliyor. Uçuş fiyat grafiğinden eğer seyahat tarihimiz esnekse daha uygun alternatifleri de görebiliyoruz. Seçtiğimiz uçak biletini hemen online olarak satın alabiliyor ve Amsterdam şehrine uçuşun keyfini çıkartıyoruz. Biletler e-mailimize geliyor ve hava yolu şirketinin tüm mil programı gibi uygulamalarından da faydalanmaya devam ediyoruz.

Turna üyelikleriyle bedava Uçuş

Üye olmadan direkt biletleme yapmanın yanı sıra, Turna’nın ücretsiz üyeliğinde de avantajlar bizi bekliyor. İlki ve en önemlisi hava yolu firması fark etmeksizin her uçuştan puan kazanacak olmamız. Turna’nın hizmet bedeline göre değişken tutarlardaki puanları hesabımıza ekleniyor ve bu bonusları ileriki uçuşlarımızda hiçbir alt limit olmaksızın indirim olarak kullanabiliyoruz. İstersek biraz biriktirip, tüm uçuşu bedavaya da getirebiliyoruz.

Kredi Kartı Puanlarıyla Bedava Uçuş

Turna’nın kendi puan sistemine ek olarak, anlaşmalı olduğu birçok bankanın kredi kartlarında mil özelliği olmasa da, günlük alışverişlerimizde kazandığımız standart bonusları, Turna’ya puan olarak ekleyebiliyor, Turna puanlarımızla birleştirerek ücretsiz uçak biletine daha hızlı ulaşabiliyoruz.

Tavsiye Puanlar Sınırsız

Turna.com sistemine davet ettiğimiz tanıdıklarımızın tüm uçuşlarından onlar eksiksiz puan kazanmaya devam ederken, bizler de tavsiye hesap olarak onların puanlarının %10’u kadar ekstra puan kazanıyor ve bedava uçak biletine daha hızlı yaklaşıyoruz.

Ödemede Taksit Uygulaması

Birçok yerli hava yolu şirketi taksit imkanı uygulasa da, bunu birçok kredi kartına yapan firma sayısı az. Turna’da hem yerli hava yolu şirketleri Türk Hava Yolları, Atlas Global, Sun Express, BoraJet, Pegasus Hava Yolları, Anadolu Jet ve Onur Air’in tüm biletlerini hem de yabancı hava yolu şirketlerinin tüm biletlerini taksitle alma imkanı da var. Ödeme ekranında seçenekler karşımıza çıkacak.

Özetle Turna

Turna.com özetle en uygun uçak bileti fiyatlarını, tüm seçeneklerle birlikte bize gösteriyor, ödeme sırasında taksit yapıyor ve hem kredi kartı puanlarıyla, hem de Turna’dan yapılan her biletleme işleminden kazandığımız puanlarla bedavaya ya da indirimli uçuş fırsatını sunuyor. Siz de tanışıp üye olmak için Turna’yı ziyaret edin. Tık: turna.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir