Yeni Aşk: ATLAS

Canlarım, ballarım

Mutluluktan yerlere ve göklere sığamadığım bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum

Bir çoğunuzun bildiği üzere, geçtiğimiz ekim ayında Peru’da pedalladığım sırada, frenlerden(disk fren) kaynaklı bir sebepten dolayı bisiklet kazası yaşamıştım. Ben, kıl payı kazayı ucuz atlatmıştım fakat 10 ay boyunca beni sırtında taşıyan bisikletim Feliz kazada çeşitli hasarlar almıştı.

Hasarları nasıl tamir edebilirim diye bisiklet malzemeleri konusunda kısıtlı seçenekleri olan Peru’da araştırmalar yaptığım sırada yüzüme kocaman bir gülümseme oturtan bir haber aldım Sizleri yeni bisiklet sponsorum Accell Bisiklet San. Tic. A.Ş ve yeni bisikletim ATLAS ile tanıştırmak istiyorum. Carraro Bisiklet‘in bisiklet gezginleri için özel üretilmiş bisikleti ile bundan sonra yoluma devam ediyor olacağım.
Bisiklet özellikleri için lütfen linki inceleyin:
http://carrarobisiklet.com/…/28-carraro-cr-t-world-30-v-hvb/

Öncelikle bu eşsiz hediyesi için Accell Bisiklet’e, sonrasında değerli Accell bisiklet çalışanları Selim Ataz’a ve Tolga Aktaş’a özel teşekkürlerimi iletiyorum. Bisikletin Türkiye’den Peru’ya ulaştırılması konusunda desteklerini eksik etmeyen sevgili dostlarım Koray Güney’e, Arda Kurtoğlu’na ve Hasan Hüseyin Tüzün’e minnet dolu teşekkürlerimi iletiyorum. Bu işin altından sizlersiz çıkamazdım! Eksik olmayın ?

Ve tabiki yolculuğuma güzel ruhunu katan sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Birlikte yol olmaya/almaya devam ?

Kostüm, Peru’nun Puno şehrine aittir

Category: Bisiklet
Tags: Bisiklet

Yorum yapılmamış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Bunlarda İlginizi Çekebilir